کسب و کار با طعم بیت کوین و ارز دیجیتال

راه اندازی کسب و کار با درگاه بیت کوین و ارز دیجیتال

آیا می شود امیدی به راه اندازی کسب و کار با بیت کوین و ارزهای دیجیتال داشت. راه اندازی یک کسب و کار آن هم در این شرایط کشور و با تحریم هایی که بر اقتصاد کشور وارد شده است می تواند یکی از بزرگترین ریسک های زندگی یک شخص کار آفرین باشد. از سوی دیگر می توان امیدوار بود می توان از تکنولوژی های جدید برای بهره مندی و کسب مشتری بیشتر استفاده کرد.

چرا بیت کوین و چرا کسب و کار بیت کوینی

در حقیقت شما که در حال خواندن این مقاله هستید جز اولین اشخاصی هستید که به دنبال راه اندازی کسب و کار خودتان بر پایه بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال هستید. از همان هایی که اگر صد سال پیش به آن ها گفته می شد بیایید پول خود را به بانک بسپارید میگفتند که پول خود را به بانک ها نمی سپاریم و در این ۱۰۰ سال بانک توانست رور به روز جایگاه خود را مستحکم کند.

در حقیقت بیت کوین نوعی برگشت به گذشته است به این معنی که می توانیم پول خودمان را نزد خودمان نگه داری کنیم.

شما یک کسب و کار راه اندازی می کنید و در تلاش برای یافتن مشتری برای آن هستید در حقیقت هر چه شما بتوانید گزینه های بیشتری در جلوی پای مشتری قرار دهید می توانید امیدوار باشید که مشتری می تواند با خیال راحت تری از شما خریداری کند. یکی از این گزینه ها راه اندازی یک درگاه پرداخت بیت کوین در سایت است . که می تواند به عنوان یک راه مناسب برای خرید کاربران چه در داخل ایران و به برای خریدهای مشتریان خارج از کشور به عنوان یک فرصت به آن نگاه کرد.من در سمینارهای آموزش بیت کوین خودم معمولا در مورد این روش پرداخت بیت کوین به طور مفصل صحبت می کنم.

این مقاله را هم مطالعه کنید
معاملات آتی بیت‌ کوین در بورس نزدک

بالارفتن دلار در بازار آزاد ایران این روزها موجب شده است خیلی از کسب و کار به فکر راه اندازی یک کسب و کار دلاری و یا خرید و فروش کالا و یا خدمات خود به دلار باشند که در این میان راه اندازی درگاه پرداخت با بیت کوین می تواند این راه را برای شما به میزان زیادی هموار کند.

وارد کردن کسب و کار در سایت coinmap.org

بعد از این که تصمیم به راه اندازی درگاه پرداخت بیت کوین و یا حتی پذیرش بیت کوین در کسب و کار خود گرفتید بهتر است به سایت coinmap سری بزنید و کسب و کار خود را در این سایت وارد کنید. در حقیقت شما با وارد کردن مشخصات فروشگاه و کسب و کار خود می تواند به همگان اعلام کنید که جز اولین شرکت های پذیرنده بیت کوین در ایران هستید. به این نقشه نگاه کنید و تعداد اندک پذیرنده بیت کوین در ایران را مشاهده می کنید در اسفند ۱۳۹۸

پذیرنده بیت کوین در ایران شرکت ها و خدمات پذیرنده ارز دیجیتال

پس تا دیر نشده و به طور رایگان در این سایت ثبت نام کنید و کسب و کار خود را به دنیا معرفی کنید.به راستی شاید بد نباشد به نقشه کسب و کار های پذیرنده بیت کوین در اروپا هم نگاهی بیندازیم

 نقشه کسب و کار های پذیرنده بیت کوین در اروپا

فکر نمیکنم نیازی به توضیح بیشتری باشد.

نویسنده : میثم منصوری – نویسنده کتاب مثل بیت کوین باش

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  [bws_google_captcha]