معاملات آپشن در صرافی بایننس

  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 03 / 04 / 2020
  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 03 / 04 / 2020

آموزش معامله آپشن در صرافی بایننس

معامله آپشن در بایننس

بالاخره بعد از مدت ها که سایت صرافی بایننس قول اضافه شدن معاملات آپشن (option) را داده بود امروز 2 آوریل 2020 این خدمت را در سایت خود اضافه کرد و این غول بزرگ دنیای کریپتوکارنسی خدمات خود راکامل کرد. سعی می شود در این مقاله به بررسی این نوع معامله در این سایت و آموزش آن به شما قدم برداریم.البته بهتر است قبل از آن با معاملات آپشن بیشتر آشنا شوید.معامله آپشن چیست؟

آپشن ها قراردادهایی هستند که به دارنده حق می‌دهند، اما نه تعهد، برای خرید یا فروش مقداری از یک دارایی اساسی در قیمت از پیش تعیین‌شده یا قبل از انقضای قرارداد. آپشن ها را می توان مانند بسیاری از طبقات دارایی با حساب‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری خریداری کرد.

آپشن ها بسیار قدرتمند هستند، زیرا می‌توانند پورتفولیوی یک فرد را افزایش دهند. آن‌ها این کار را از طریق درآمد اضافه، حفاظت و حتی اهرم مالی انجام می‌دهند. بسته به موقعیت، معمولا یک سناریوی انتخابی مناسب برای هدف سرمایه‌گذار وجود دارد. یک مثال معروف، از آپشن ها به عنوان یک حفاظ موثر در مقابل کاهش بازار سهام برای محدود کردن زیان‌های نزولی استفاده می‌کند. همچنین می توان از آپشن ها برای تولید مجدد درآمد استفاده کرد. به علاوه، آن‌ها اغلب برای اهداف تفکرآمیز مانند شرط بندی در جهت سهام استفاده می‌شوند.