آموزش کامل صرافی بایننس و کسب درآمد از آن

  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 27 / 09 / 2018
صرافی بایننس
  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 27 / 09 / 2018

آموزش کار با صرافی بایننس و خرید و فروش در آن

صرافی باینسس با ورود خود به دنیای صارفی های رمز ارزها در سال 2017 به عقیده من توانست نگاه ما به این صرافی هارا به طور کامل متحول کند. در حقیقت وجه تمایز این صرافی با دیگر صرافی های ارز دیجیتال در این است توانسته است نیاز مخاطبین را به ابزارهای مختلف یک صرافی را به طور کامل مهیا کند

یکی از ساده ترین و در عین حال سخت ترین روش های کسب درامد از ارزهای دیجتال خرید و فروش بیت کوین و دیگر رمز ارزها است.برای کسب درامد از بیت کوین و اشنایی بیشتر  آن سری به مقاله آموزش بیت کوین  و مقاله جامع خرید و فروش بیت کوین بزنید.

 

خرید بیت کوین در صرافی بایننس

در دنیای رمز ارزها تاکنون صرافی های متعددی پا به عرصه گذاشته اند در حال حاضر می توان صرافی های ارز های رمزنگاری شده را به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد.

  • صرافی های خرید و یا فروش ارزهای های رمزنگاری شده با ارز های رایج کشورها نظیر دلار یوان یورو
  • صرافی های تبدیل ارز های رمزنگاری شده به یکدیگر

نظر به تحریم های بین المللی که برای کشور ایران در نظر گرفته شده است ما نمی توانیم با صرافی های نوع اول مبادله کنیم. در این بین صرافی هایی در ایران هستند که به طور آنلاین کار خرید  بیت کوین و چند رمز ارز مطرح دیگر را به ریال و بالعکس انجام می دهند.

در مورد صرافی هایی که در دسته دوم قرار می گیرند و ارزهای رایج رمزنگاری شده را به یکدیگر تبدیل می کنند می توان صرافی های Bitmex  , binance , Bitfinex  و .. را نام برد در جدول زیر می توان ده صرافی بزرگ دنیا را از نظر حجم مبادله را مشاهده نمود.

حجم مبادلات صرافی ارز دیجیتال

 

آشنایی با صرافی بایننس

در قدم اول بایت به آدرس سایت توجه کنید چرا که در اینترنت سایت های زیادی را می توان یافت که سایت مشابه با این صرافی ایجاد کرده اند و قصد کلاه برداری از شما را دارند

صرافی بایننس

همانگونه که مشاهده می کنید شما می توانید از گزینه Register برای ثبت نام در گوشه بالایی سایت استفاده کنید. شما با وارد ایمیل خود  و پسورد انتخابی می توانید عضو این سایت شوید. پس از ثبت نام و وارد شدن به سایت شما با این صفحه روبه رو می شوید که سطح کاربری شما را نشان می دهد

در حقیقت صرافی بایننس دارای سه سطح کاربری است پیشنهاد می شود از دادن اطلاع  هویتی خود در این سایت خودداری کرده و سطح کاربری خود را به 100 بیت کوین افزایش ندهید. در حقیقت شما در سطح اول می توانید روزانه حداکثر به میزان دو بیت کوین از سایت برداشت کنید که تا حدود زیادی برای بسیاری از کاربران کافی می باشد.

صرافی بایننس

به منظور افزایش امنیت اکانت این سایت امکان ارسال پیامک و یا استفاده از نرم افزار هویتی Google Authentication را به کاربران پیشنهاد می دهد پیشنهاد می شود برای این قسمت حتما از نرم افزار Google Authentication  که به راحتی بر روی گوشی نصب می شود استفاده نمایید.