نمودار قیمت بیت کوین از ابتدا

نمودار قیمت بیت کوین از ابتدا

نمودار قیمت بیت کوین از ابتدا

نمودار قیمت بیت کوین از ابتدا می تواند برای خیلی از علاقه مندان موضوع جذابی باشد.وقتی به قیمت بیت کوین در حوالی سال های ۲۰۱۰ و یا ۲۰۱۱ نگاهی می اندازید و یا  قیمت دلار هم که حدود ۸۰۰ تومان بود می افتید داغ دلتان تازه خواهد شد هر بیت کوین در حدود چند سنت و با دلار ۸۰۰ تومانی و اوضاع خوب کسب و کار در ایران در ان سال ها که می توانستید با خرید ۱۰۰ هزار تومان بیت کوین خیال خودتان و بچه های خودتان را راحت می کردید.قصد ما در ارایه نمودار قیمت بیت کوین این نیست.گذشته که گذشته و نباید تاسف خورد.

در این جا قصد داریم فایل اکسل نمودار قیمت بیت کوین را برای دانلود خدمت شما ارایه کنیم قطعا برای تحلیل تکنیکال بیت کوین هر چه قدر شما بیشتر دسترسی به قیمت بیت کوین داشته باشید می توانید تحلیل دقیق تری نسبت به اینده بیت کوین و بالا و پایین رفتن قیمت بیت کوین کسب کنید.

نمودار قیمت بیت کوین از ابتدا

از این فایل اکسل می توانید برای نرم افزار های تحلیل از جمله نرم افزار داینامیک تریدر برای تحلیل بیت کوین استفاده کنید. شما می توانید به راحتی از این فایل اکسل برای تخلیل های خودتان استفاده کنید.

البته قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۰ به طور رسمی و در یک صرافی معتبر مورد مبادله قرار نمی گرفت. به همین خاطر در این فایل اکسل در برخی روزها قیمت بیت کوین مشخص نیست اما با امدن صرافی های بین المللی برای خرید و فروش بیت کوین مانند mtgox قیمت بیت کوین تا حدودی قابل استنداد شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اگر با  نرم افزار داینامیک تریدر اشنا بشید می توانید شروع به تحلیل بیت کوین کنید

تحلیل بیت کوین

این تحلیل مربوط به زمانی هست که قیمت بیت کوین حوالی ۳۶۰۰ دلار بود و برخورد به خط قرمز به عنوان خط مقاومت موجب برگشت قیمت بیت کوین و رسیدن ان به محدوده ۱۴۰۰۰ دلار در عرض چند ماه شد.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  [bws_google_captcha]