استخر استخراج بیت کوین بایننس – جنگ ابرقدرت ها در استخر

اعلام شروع به کار استخر بیت کوین صرافی بایننس در فصل دوم سال 2020 این اطلاع از راه اندازی استخر بایننس در کتر از 40 روز مانده هاوینگ بیت کوین می تواند در نوع خود حالب توجه باشد در حقیقت طبق نظر کارشناسان حوزه بیت کوین راه اندازی استخر توسط
  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 14 / 01 / 1399
بیت کوین
  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 14 / 01 / 1399

اعلام شروع به کار استخر بیت کوین صرافی بایننس در فصل دوم سال 2020

این اطلاع از راه اندازی استخر بایننس در کتر از 40 روز مانده هاوینگ بیت کوین می تواند در نوع خود حالب توجه باشد در حقیقت طبق نظر کارشناسان حوزه بیت کوین راه اندازی استخر توسط یک صرافی می تواند کمک شایانی به موضوع نقدینگی یا همان liquidity  یک صرافی بکند.که برای صرافی بایننس می تواند امری مهم باشد.

صرافی binance هم اکنون با دارا بودن 15 میلیون مشتری فعال در بازار رمز ارزها و با ارایه خدمات متنوع در این حوزه می تواند یک رقیب جدی برای استخر های فعال در این زمنیه باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تست

  دندان در آوردن در کودکان یک پروسه ی زمان بر است که از دوران نوزادی تا نوپایی ادامه پیدا میکند.نخست باید بدانیم ترتیب درآوردن دندانها به چه صورت است .در تصویر زیر به ماه رویش هر کدام از دندانها اختصاصا اشاره شده است:

  علائم رشد دندان در کودکان و نوزادان نوپا:

  ۱. بدخلقی کودک:احتمالا مهم ترین نشانه است و کودک ایرادگیرتر و بداخلاق تر میشود و کوچکترین چیزها او را ناراحت میکند.

  ۲. سوزش و ناراحتی لثه در زمان درآمدن دندانها:ممکن است لثه ها ملتهب به نظر برسند و دردناک باشند.کودکان بزرگتر به دهان اشاره میکنند تا نشان بدهند که لثه هایشان دردناک است.

  کتاب صرب و شتم خیابان