پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰

پیش بینی قیمت بیت کوینپیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ می تواند کار سختی باشد آن هم برای بیت کوین که همیشه نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه کرده است

به گزارش بلومبرگ فارسی، پیش بینی می شود که بیت کوین نسبت به سایر ارزهای رمزنگاری شده عملکرد بهتری داشته و به این روند ادامه خواهد داد. نتیجه‎گیری های این بررسی حاکی از آن است که سال ۲۰۲۰ یک سال صعودی برای بیت کوین خواهد بود.
موضوع مهمی بجز اجبار زمانی مانعی برای رسیدن مجدد بیت کوین به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار وجود ندارد.

از سوی دیگر، ریپل و اتریوم با چالش‌های جدیدی در آسیا مواجه هستند. منطقه‌ای که به دلیل نگرش خود نسبت به رمزارزها، به تیتر اول تبدیل می‌شود.

تحلیل بازار حاکی از آن است که فضای آرامش درحال حاضر بر بازار غالب میباشد. بسیاری از تحلیلگران به طولانی شدن بازار کاهشی اشاره دارند. قیمت بیت کوین بازیابی شده و در تراز ۷۵۰۰ دلار جا خوش کرده است.

بیت کوین را باید شبه ارز نامید، پیش‌بینی میشود که سال ۲۰۲۰ سال مطلوبی برای آن خواهد بود.کاهش نوسانات و همچنین سال ۲۰۱۹ را به عنوان سال گذار از بیت کوین به نسخه دیجیتالی طلا باید اعلام کرد.

“مانند طلا، بیت کوین درحال بازپس گیری بازار نزولی است، درحالیکه بیشتر هم قطاران آن ( آلتکوین‎ها) در بازار، روند نزولی دارند. برای بیت کوین، ما ۶۵۰۰ دلار را به عنوان پشتیبانی خوب و ۱۰۰۰۰ دلار را به عنوان مقاومت اولیه برای سال ۲۰۲۰ می بینیم.”

بیت کوین درحال برنده شدن مسابقه پذیرش در میان سایر ارزهای رمزنگاری شده میباشد. به همین دلیل، در کنار عرضه محدود آن، یک اثر افزایش قیمت وجود دارد.مگر اینکه مبانی اساسی معکوس باشند(پذیرش و فراگیری بالا و عرضه محدود.)

حجم معاملات در بیت کوین به طور فزاینده‎ای مشابه طلا خواهد بود. به این معنا، بیت کوین تقریباً از تمام ارزهای رمزپایه دیگر فراتر رفته و باید در صدر فراگیر شدن و پذیرش باقی بماند.حال باید دید مجددا چه زمانی قیمت بیت کوین به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید.

این مقاله را هم مطالعه کنید
سازمان تجارت جهانی زیر تیغ آمریکا

منبع

برای اینکه دوستانتان بدانند شما این مقاله را خوانده اید، روی آیکون کلیک کنید.

admin

دیدگاه کاربران

    دیدگاه خود را بیان کنید

    [bws_google_captcha]

داریک لند
درباره مدیر سایت داریک لند

داریک لند به عنوان یک پایگاه آموزشی در مورد بازار های جهانی به خصوص بازار ارزهای رمزنگاری شده و بازار فارکس شناخته می شود.

میثم منصوری