ماندن ۱ درصد از ارزهای دیجیتال

  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 10 / 11 / 2019
ریپل
  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 10 / 11 / 2019

تنها ۱ درصد از ارزهای دیجیتال در آینده باقی می‌مانند

ریپل

برد گارلینگهوس طی مصاحبه ای اعلام کرد که تاکنون ارزهای دیجیتال بسیار زیادی به وجود آمده اند و پیش بینی کرد که فقط یک درصد تمام ارزهای دیجیتال می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند و ۹۹ درصد ارزهای دیجیتال بی ارزش خواهند شد.

مدیرعامل ریپل بیان کرد این تعداد پروژه های اندک ارز دیجیتال باعث تغییر و تحول خود خواهند شد و در دهه های آنی رشد چشمگیری خواهند داشت زیرا بر روی حل مشکلات واقعی برای مشتریان واقعی متمرکز خواهند بود.

طبق سخنان گارلینگهوس، افزایش تعداد ارزهای دیجیتال به دلیل تبلیغات و سروصدای بسیار زیاد پیرامون اکوسیستم ارزهای دیجیتال می‌باشد.

مدیرعامل ریپل با اشاره به این موضوع که تاکنون بیش از ۳۰۰۰ دارایی دیجیتال برای انجام معاملات وجود دارد گفت که تعداد بسیار کمی واقعا پاسخگوی نیاز مشتریان خواهند بود و اکثر این ارزهای دیجیتال به احتمال بسیار زیاد بی ارزش خواهند شد. وی بیان کرد:

هرگاه بازار جدیدی به وجود می‌آید، افراد بسیار زیادی وجود دارند که وارد بازار مورد نظر می‌شوند و می‌خواهند نشان بدهند که می‌توانند مشکلات موجود را حل کنند و پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

گارلینگهوس در این مصاحبه هم چنین از “نوسان تراکنش” جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی سوییفت انتقاد و بیان کرد که این پدیده به معنای “محاسبه زمان و نوسان است.”

گارلینگهوس با اشاره به مقاله اخیری که توسط ریپل منتشر شده است اذعان داشت که توکن XRP در معرض یک دهم نوسان پرداخت های ارز سنتی سوییفت می‌باشد.

در ماه جولای ۲۰۱۹، سوییفت آزمایش موفق انتقال آنی بین المللی در آسیا را اعلام کرد و مدعی شد که این پرداخت آنی، زمان انجام پرداخت ها را به ۲۵ ثانیه می‌رساند و سریعترین زمان آن نیز ۱۳ ثانیه می‌باشد.

این آزمایش شامل تعامل بین پلتفرم پرداخت آنی “برنامه پرداخت های جهانی سوییفت” و راهکار پرداخت های آنی سنگاپوری FAST بوده است. طبق گزارش های پیشین، سوییفت به شرکت های فناوری دفترکل توزیع شده امکان خواهد داد تا از پلتفرم GPI استفاده کنند.

ترجمه توسط بلومبرگ فارسی

برای آشنایی بیشتر به مقاله ریپل چیست مراجعه کنید