پاسخ به پرسش‌های متداول

پرداخت به صورت کارت به کارت و یا از طریق درگاه پرداخت در سایت امکان پذیر می‌باشد.

در صورت سفارش، محصولات با پیشتاز پست خواهد شد و حداکثر تا ۴ روزکاری به مقصد خواهد رسید.

بله محصولات ما تضمین ۹۰ روزه دارند.به صورتی که اگر از کیفیت آموزشی محصولات ما ناراضی بودید بعد از ۹۰ روز می‌توانید پول ارزشمند خود را پس بگیرید.

بله،معمولا در زمان های خاصی از سال و با مراجعه به سایت تخفیف های ۳۰ تا ۴۰ درصدی برای کسانی که عضو سایت هستند در نظر گرفته شده است.

نمونه های رایگان ما داخل تلگرام داریک لند  ، اینستاگرام ما و آپارات داریک لند بارگذاری شده است.

در دنیای فناوری و دنیای سرمایه گذاری به خصوص سرمایه گذاری در بازار های جهانی شما هر چند وقت یک بار می بایست اطلاعات مالی و سرمایه گذاری خود را به روز کنید. در این زمینه و برای اینکه خریدار مجبور نشود مدام هزینه کندمباحث به روز  فیلم آن‌ها ضبط شده و این آپدیت از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
قبل از ارسال هر ایمیل آپدیت، از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد.

ما تا ۹۹۹ روز متعهد هستیم آپدیت‌ها را برای شما عزیزان ارسال کنیم.
اگر از طریق سایت خریداری کنید ایمیل شما به صورت خودکار در یک لیست خاص ثبت می‌شود و اگر از طریق کارت به کارت خرید کنید مسئول فروش ایمیل شما را به صورت دستی در لیست مورد نظر قرار می‌دهد.

بله! تمام مجموعه های اموزشی ما شامل جزواتی هستند که به عنوان مکملی بسیار مناسب عمل می‌کنند. تمام جزوات با دقت و وسواس بسیار زیاد تالیف شده اند و کمک زیادی به درک شما خواهند کرد

بله! ولی یک تیم مشاوره مجرب تشکیل دادیم که مشاورانی استثنایی از رشته‌های مالی و اقتصادی و مهندسی دارد که آماده ی مشاوره دادن به شما عزیزان هستند.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان