۳ نکته طلایی در خرید ماینر بیت کوین

۳ نکته طلایی در خرید ماینر بیت کوین

یکی از روش های کسب در امد از بیت کوین را می توان سرمایه گذاری در خرید ماینر بیت کوین و یا همان استخراج کننده بیت کوین دانست. در این راستا ما در سایت داریک لند به سه نکته طلایی برای خرید ماینر بیت کوین اشاره می کنیم

خرید ماینر بیت کوین

تامین برق ماینر بیت کوین 

اگر در تامین برق دستگاه استخراج کننده بیت کوین دچار مشکل هستید  و تامین برق ان برای شما سخت است پیشنهاد می کنیم اصلا سراغ خرید دستگاه بیت کوین نروید چرا که دیر یا زود باید دستگاه ها را خاموش کنید و هر شب استرس کار نکردن ان را داشته باشید

در حقیقت قبل از خرید دستگاه بیت کوین باید با چالش بزرگتری مواجه بشوید و ان هم تامین برق است

در حال حاضر تامین برق از انتخاب دستگاه ماینر بیت کوین در الویت است

بازگشت سرمایه خرید استخراج کننده بیت کوین

بازگشت سرمایه خرید استخراج کننده بیت کوین موضوع ساده ای است اما سرمایه گذاران به راحتی از کنار ان عبور می کنند و به ان بی توجه هستند.قبل از خرید ماینر بیت کوین باید به این مساله توجه کنید که خرید بیت کوین برای شما به صرفه تر است یا خرید ماینر بیت کوین . متاسفانه در زمینه خرید ماینر بیت کوین سرمایه گذار تنها به ماشین حساب هایی توجه می کند که میزان درامد روزانه بیت کوین را به دلار و یا ریال می دهد و اصلا به این موضوع توجه نمی کند که سرمایه شما در روز اول بعد از چه مدتی به همان سرمایه بیت کوینی خواهد رسید. با زبان ساده اگر شما همان سرمایه را بیت کوین می خریدید و بی خیال خرید دستگاه استخراج کننده بیت کوین می شدید ایا بیت کوین بیشتری ان هم در همان ابتدا نمی داشتید به این موضوع حتما فکر کنید قبلا ازاین که ماینر بخرید.

این مقاله را هم مطالعه کنید
هالوینگ بیت کوین

هالوینگ بیت کوین

هالوینگ بیت کوین یا همان نصف شدن پاداش استخراج کنندگان بیت کوین تا حدود ۲۷۰ روز دیگیر موضوع مهمی هست که یک سرمایه گذار بیت کوین باید به ان توجه کند و گرنه  ممکن است برگشت سرمایه ای کمتر از میزانی که پیشبینی کرده است برای ان رخ ندهد. در حقیقت ۲۷۰ روز دیگر و در اواسط ماه may سال ۲۰۲۰ میلادی درامد بیت کوین شما نصف می شود.این موضوع قطعی هست اما ایا این کاهش عرضه بیت کوین می تواند موجب به افزایش قیمت بیت کوین شود یک موضوع احتمالی هست که سرمایه گذار باید در انتخاب دستگاه به موضوع توجه کند و به دنبال این باشد تا ۲۷۰ روز دیگر با فرض بالا نرفتن قیمت بیت کوین هم، روشن بودن دستگاه ماینر بیت کوین با توجه به برق مصرفی هنوز به صرفه است. برای اشنایی بیشتر با هالوینگ بیت کوین به مقاله ان مراجعه کنید.

برای دریافت مطالب اموزشی بیشتر، عضو کانال تلگرام داریک لند و پیج اینستاگرام  ما بشوید و برای تماشای کلیپ های آموزشی به کانال آپارات مانیز مراجعه کنید.

 

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  [bws_google_captcha]