کتاب آموزش بیت کوین

  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 23 / 07 / 1398
بیت کوین
  زمان مطالعه دقیقه
میثم منصوری
 23 / 07 / 1398

کتاب آموزش بیت کوین- مثل بیت کوین باش!

بیت کوین

در اینجا بخشی از مقدمه کتاب آموزش بیت کوین با نام مثل بیت کوین باش برای شما آورده شده است.برای خرید کتاب آموزش بیت کوین می توانید به فروشگاه سایت مراچعه کنید

فقط دو صدم سهم شماست. منطورم دو صدم بیت کوین است. تا 2024 تعداد بیت کوین های استخراج شده به حدود 20 میلیون می رسد و اگر دارندگان بیت کوین، بیت کوین ها ی خودشان را نفروشند این شما هستید که باید به دنبال یک میلیون بیت کوین باقی مانده بروید و ان وقت سهم شما شاید حتی از دو صدم بیت کوین هم کمتر باشد.

به راستی بیت کوین جای پول آینده را می گیرد و ما که تا الان تجربه یک پول مشترک در سراسر دنیا را نداشتیم در عصر زندگی می کنیم می توانیم بلوغ یک پول مشترک را با چشمان خود ببینیم و حتی الان هم می توانیم به چشم خود و در اطراف خودمان دستگاه های استخراج بیت کوین را ببینیم. یاد یک داستان جالب از استخراج بیت کوین در سال 2013 افتادم فردی یک دستگاه استخراج بیت کوین خرید و در خانه شروع به استخراج بیت کوین کرد هنوز یک ماه نشده بود که دستگاه را به علت صدای گوش خراشش فروخت آن وقت ها هر دستگاه استخراج بیت کوین در ماه چیزی در حدود 30 بیت کوین برای صاحب دستگاه درآمد داشت و اما خب شخص بی خیال آن 30 بیت کوین شده بود و حالا اما پشیمان ان روزها که چرا این کار کرده است. کسی از اینده خبر ندارد زمانی که بیت کوین 700 دلاری هم خریدم و هیچ گاه تصور بیت کوین 20000 دلاری را در کمتر از دو سال نداشتم و و زمانی که بیت کوین به 3000 دلار هم رسید تصور این قیمت را نداشتم که بیت کوین دوباره به آن محدوده برسد اما هنوز هم بیت کوین را دوست دارم و این بالا و پایین رفتن هایش برایم دیگر آزار دهنده نیست چرا که اعتقاد دارم بیت کوین جای خوبی را نشانه رفته است بیت کوین آمده است تا نشان دهد که می شود بدون یک سیستم مرکزی و بدون دست درازی و چاپ پول در یک سیستم پولی و بدون اتکا به فلز با ارزشی می شود صرفا با اتکا به یک کد و این که مردم به آن اعتماد دارند بماند و نشان دهد و در دنیایی که برنامه نویسان می گویند نمی شود به کد و برنامه اعتماد  کرد بماند و هک نشود و می شود از صفر شروع کرد و به اوج رسید پس مثل بیت کوین باش مستقل، قدرتمند، با ارزش و قابل اعتماد.

در این کتاب تجربیات برگزاری همایش ها و سمینار هایی که از سال 1396 تا کنون در سطح کشور داشته ام را با شما به اشتراک می گزارم قصد کتاب مبنی بر این است که از زیاده گویی و ارایه مباحث تکنیکی بیت کوین تا جای ممکن دوری کند و مباحث عملی در مواجه با بیت کوین برای شما بازگو شود سعی می شود در جلد های بعدی مطالب فنی تر برای علاقه مندان بازگو شود

مثل بیت کوین باش داستانی لذت بخش

در این کتاب شما با اصول بیت کوین اشنا می شوید متوجه می شوید بیت کوین تنها یک کد ساده نوشته شده توسط چند دانشجو آن هم در شب امتحان نیست پروژه ای است که هر چه قدر بیشتر در مورد آن کنکاش می کنید بیشتر عاشق آن می شوید و می بینید هزاران نفر الان در سراسر دنیا برای سراپا نگه داشتن این پروژه بدون دریافت پولی دارند برای پیشبرد این پروژه متن باز تلاش می کنند یادمی گیرید شما هم می توانید یکی از آن ها باشید.

یاد می گیرید چگونه بیت کوین را برای خدمات و کسب و کار خود استفاده کنید و قدم بعدی حتی چگونه بیت کوین خود را بدون دردسر به ارز رایج هر کجای دنیا تبدیل کنید.شاید تا چند سال دیگر از دیدن دستگاه های خودپرداز بیت کوین هم کنار خیابان تعجب نکنید و بتوانید به راحتی از این دستگاه ها برای خرید و فروش بیت کوین استفاده کنید. راستی ما تا الان نزدیک به 3000 رمز ارز دیگر هم داریم که خود آن ها هم شاید بتوانند مانند بیت کوین که  سیستم مالی را با شگفتی همراه کرد آن ها هم بتوانند صنایع مختلف مانند صنعت قراردادها،صنعت بیمه، صنعت حمل و نقل، صنعت سلامت و… را  تحت تاثیر خودشان قرار دهند. همچنین در این کتاب یاد میگیریم در دنیای دیجیتال امروزه می توانیم پولمان را پیش خودمان نگه داری کنیم و دیگر نیاز به بانک نداشته باشم. در دنیای ارز های دیجیتال امنیت نقش مهمی را بازی می کند و اگر این موضوع را سرسری بگذارید هکرها و دزدهای دیجیتالی به سراغتان  خواهند آمد و هفته ای نیست که به صورت تلفنی و یا حضوری کسی مراجعه نکرده باشد و از رفتن بیت کوین هایش گلایه نکند و کاری هم از دست ما در اکثر موارد بر نمی آید. اگر قرار باد شما یک فصل این کتاب را هم بخوانید شاید فصل نگه داری بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال شما باشد چند باری هم بخوانید شاید بد نباشد.

شما با خرید بیت کوین وارد یک بازار جهانی شده اید و  اگر علاقه مند به حضور فعال در آن باشید می توانید شروع به خرید و فروش معامله بیت کوین با دیگر ارز های دیجیتال در صرافی های بین المللی باشید در این کتاب نکات فنی معامله گری در صرافی های بین المللی را یادخواهید گرفت.

آیا شما هم می خواهید مانند مرد ناکام داستان ما اقدام به خرید ماینر و شروع به استخراج بیت کوین کتید.در این کتاب تجربه نگارنده از  مشاوره و راه اندازی نزدیک به 5 هزار دستگاه در ایران را برای شما بازگو می کنیم و به شما اموزش استخراح بیت کوین را خواهیم داد و قبل از ان به یک سوال مهم حواب خواهیم داد چه زمانی استخراج بیت کوین برای شما سود اور خواهد بود. استخراج بیت کوین در زمان هایی مانند داستان کسانی است که در امریکا به یافتن طلا رفتند. انقدر این افراد شوق پیدا کردن طلا در وجوشان ایجاد شد که در اخر کسانی که بیل فروشی می کردند سود کردند. به شما نکات فنی استخراج بهترین زمان سرمایه گذاری در زمینه استخراج بیت کوین آموزش می دهیم از انتخاب دستگاه تا خنک سازی ماینر. در پایان هم از  اگر حوصلتان کشید با هم سراغ قراداد های هوشمند می رویم.قرادداهای هوشمند شایددر کنار اینترنت اشیا و هوش مصونوعی بتوانند دنیای تازه ای را برای ما رقم بزنند اگر چند صباحی دیگر در آگهی های تلویزیونی شنیدید که دیگر یخچال ها خودشان به مغازه سر کوچه سفارش می دهند و اعلام می کنند تخم مرغ های در یخیچال کم شده است و پولش را هم خودشان حساب می کنند تعجب نکنید این را داشته باشید و هزار تا کاربرد دیگر

با ما همراه باشید. برای من که این دنیا لذت بخش است و این را با شما به اشتراک میگذارم به راستی سهم شما از بیت کوین ها  کمتر از دو صدم نشود.

میثم منصوری 

برای خرید کتاب مثل بیت کوین باش کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *