عضویت ویژه داریک لند

عضویت ویژه داریک لند

عضویت ویژه

با عضویت ویژه داریک لند شما می توانید هر هفته به یک ویدیو آموزشی و یا یک مقاله در مورد سرمایه گذاری در بازارهای جهانی دسترسی داشته باشید. همچنین تحلیل های بلند مدت در مورد سرمایه گذاری با عضویت شما در این پرتال به شما داده خواهد شد.اگر به مباحث سرمایه گذاری در بازار های جهانی علاقه مند هستید همین الان عضو شوید و یادگیری را به دغدغه هر روزه خود تبدیل کنید.

هر هفته با یک مقاله عالی سرمایه گذاری و یا ویذیو مرتبط با سرمایه گذاری با شما هستیم

این مقالات برگفته از بهترین سایت های سرمایه گذاری دنیا و پرمخاطب ترین افرادی هستند که در حوزه سرمایه گذاری مقاله و یا یک ویدیو آموزشی ایجاد می کنند. با خواندن این مقالات و یا مشاهده این فیلم ها شما می توانید با دید صحیح نسبت به سرمایه گذاری در بازارهای مختلف داشته باشید. البته مقالات و یا ویدیو ها جنبه آموزشی هم دارند و شما را با نحوه درست سرمایه گذاری آشنا خواهند کرد.

عضویت سایت داریک لند

نحوه استفاده از عضویت ویژه ما

برای اینکه اکثر مخاطبان ما اشخاصی هستند که شاید فرصت خواندن مطالب متنی را نداشته باشند سعی بر آن کردیم هر مقاله با صوت آن در اختیار شما قرار داده شود تا شما بتوانید در محل کار و یا در رفت و آمد هم بتوانید به دانش سرمایه گذاری خود بیفزایید.ویدیو های آموزشی هم با زیرنویس فارسی و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار داده می شود.

ضمانت برگشت وجه 

شما می توانید با پرداخت هزینه یک ساله به عضویت ویژه ما تبدیل شوید اما در ابتدای مسیر شما می توانید با پرداخت اشتراک اولین ماه کیفیت کار را محک بزنید. حتی ما پای خود را فراتر قرار داده ایم و شما می توانید در پایان ماه اول هم درخواست برگشت وجه داشته باشید و ما به کمال میل کل هزینه را به شما برمی گردانیم.

در ضمن در صورتی هر هفته مقاله جدید و یا ویدیو جدیدی در پرتال شما بارگزاری نشود ما تعهد می دهیم کل هزینه را به شما برگردانیم و ادامه اشتراک شما رایگان شود.

 

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان