انالیز قیمت بیت کوین ریپل و اتریوم

انالیز قیمت بیت کوین ریپل و اتریوم

تحلیلگران سطوح پایین تری برای کف قیمت بیت کوین متصور هستند. این عدد چیزی بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار است. شرکت سرمایه گذاری و تحلیلگری Fundstrat Global Advisors، که چند ماه پیش قیمت بیت کوین را ۱۵۰۰۰ دلار پیش بینی می کرد، اکنون قیمت ۲۲۷۰ دلار را هدف بیت کوین می داند.در این مقاله به انالیز قیمت بیت کوین ریپل و اتریوم می پردازیم.

در حالی که سنجش کف قیمت های احتمالی در دست تحلیل است، Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت Binance گفت صنعت رمز ارز ها به «کارآفرینان بیشتری برای ایجاد پروژه های واقعی» نیاز دارد. همچنانکه مسائل بنیادی حل می شوند، قیمت روند صعودی به خود خواهد گرفت. افزایش اخیر حجم معاملات روزانه بیت کوین نسبت به ژانویه ۲۰۱۸ نشانه مثبتی است.

تحلیل قیمت بیت کوین

در چند روز گذشته قیمت بیت کوین (BTC) در حال کاهش بوده و پایین تر از EMA بیست روزه معامله شده است، که نشان می دهد روند نزولی همچنان حکمفرماست. با این حال، SMA پنجاه روزه همچنان بدون تغییر است که نشان می دهد روند میان مدت هنوز در محدوده ی مرزی قرار دارد. باید دید این تحلیل تا کجا می تواند معتبر باشد

نمودار قیمت بیت کوین برحسب دلار
BTC/USD

روند نزولی تا محدوده ی حمایتی ۳۲۳۶ و ۳۳۵۵ دلاری ادامه خواهد یافت. حمایت بعدی ۳۰۰۰ دلار و سپس ۲۶۰۰ دلار است. با این حال، اگر گاو ها از منطقه حمایتی محافظت کنند و قیمت ها را به بالای میانگین های متحرک و خط روند نزولی هل دهند، بازگشت روند امکان پذیر خواهد شد. افزایش قیمت به بالای ۴۲۵۵ دلار الگوی دو دره با هدف ۵۲۷۳ دلار را می سازد.

تحلیل قیمت ریپل

XRP (ریپل) در حال تلاش برای گذشتن از حمایت بحرانی ۰٫۲۷۷۹۵ دلار است. در دو ماه گذشته این سومین بار است که XRP این سطح را تجربه می کند.EMA  بیست روزه به سمت پایین حرکت می کند و RSI در ناحیه منفی است.

نمودار قیمت ریپل بر حسب دلار
XRP/USD

افت به زیر ۰٫۲۷۷۹۵ دلار ممکن است منجر به کاهش به ۰٫۲۴۵۰۸ دلار شود که نشانه ی ادامه دار شدن روند نزولی خواهد بود.

تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم (ETH) در تاریخ ۶ فوریه در کف کانال جای گرفته بود. در حال حاضر گاو ها در حال تلاش اند تا قیمت را به بالاتر از EMA  بیست روزه و محدوده  ۱۱۶٫۳۰ دلار افزایش دهند. اگر موفق شوند، می توانیم شاهد حرکت صعودی قیمت به سمت SMA پنجاه روزه باشیم. پس از گذشت از ۱۳۴٫۵۰ دلار، افزایش قیمت به ۱۶۷٫۳۲ دلار محتمل است.

نمودار قیمت اتریوم بر حسب دلار
نمودار قیمت اتریوم بر حسب دلار

برعکس، اگر نمودار اتریوم بر حسب دلار نتواند از محدوده ی فعلی خارج شده و قیمت از ۱۱۶٫۳۰ دلار کمتر شود، روند نزولی تثبیت می گردد. اگر قیمت به کمتر از ۱۰۳٫۲۰ دلار سقوط کند، هدف بعدی ۸۳ دلار خواهد بود. در این مقاله به انالیز قیمت بیت کوین ریپل و اتریوم  پرداختیم

اگر به دنبال اموزش بیت کوین هستید می توانید سری به مقاله اموزش بیت کوین در سایت بیندازید

منبع کوین ایران

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان